Active škola engleskog jezika postaje deo TLS-a

Veliko nam je zadovoljstvo što možemo da objavimo ovako veliku i važnu vest :)

Najstarija škola engleskog jezika u Veterniku, „Active”, koju vodi profesorica Marijana Macura, od danas postaje deo „The Language Studio” centra stranih jezika.

Od samog osnivanja TLS centra 2014. godine, saradnja sa Marijanom postoji u vidu razmene iskustava i preporuka, tako da je ovakav potez napravljen na obostrano zadovoljstvo. Marijana će se u narednom periodu posvetiti ličnim projektima, te neće biti uključena u držanje nastave, što ne isključuje našu eventualnu buduću saradnju.

Ovim putem takođe bismo poželeli dobrodošlicu svim Marijaninim učenicima uz uverenje da ćemo dati sve od sebe da promena bude što neprimetnija, kao i da ćemo, uz njenu podršku, nastaviti da vas kroz posvećenu, brižnu i interAktivnu nastavu vodimo ka savladavanju prepreka i usavršavanju jezika.