NOVO! Dečji kutak / Kids’ Corner

Nova školska godina donosi i nova iznenađenja! U sklopu TLS centra stranih jezika, od 2015/16 školske godine u ponudi se nalazi i DEČJI KUTAK (KIDS’ CORNER).

Šta je to “dečji kutak”?

Dečji kutak je zapravo kurs engleskog jezika za najmlađe polaznike, od 4 do 7 godina starosti, osmišljen od strane profesorskog kadra The Language Studio centra. Tokom ovog kursa, radi se na tome da se deci kroz interaktivnu nastavu (što podrazumeva razgovor, učenje tekstova, učenje pesama, ples, kreativne radionice i igru) približi engleski jezik kroz intenzivno učenje vokabulara i osnovnu gramatiku, kako bi kasnije što lakše i što brže savladali najrasprostranjeniji jezik na svetu.

Za više informacija, posetite stranicu posvećenu dečjem kutku, ili nam se obratite preko kontakt stranice.