Časovi srpskog jezika i matematike

U sklopu dodatnih usluga koje TLS centar pruža, nalaze se i časovi srpskog jezika i matematike.

Ukoliko je Vama ili vašem detetu potrebna dopunska nastava iz srpskog jezika ili matematike, naši profesori su tu za Vas. Popravite svoje znanje ili se spremite za test ili ispit uz TLS.

The Language Studio takođe izlazi u susret i maturantima osnovnih škola koji su pred polaganjem završnog ispita. Pripremna nastava se odvija individualno ili u grupama od najviše 4 učenika, osim ako učenici ne insistiraju da grupa broji više članova. Naša preporuka je da se sa časovima krene u februaru ili martu, kako željeni rezultat ne bi izostao.

Za više informacija, posetite stranice za srpski ili matematiku, ili nam se obratite preko kontakt stranice.